Новини українських водоканалів


Каховка. У листопаді «Каховський водоканал» у рамках інвестіційної програми придбав сучасну прокольну установку для прокладки трубопроводів безтраншейних методом під автомобільними дорогами, тротуарами та іншими перешкодами. Завдяки цьому обладнанню фахівці підприємства будуть більш ефективно та оперативно виконувати роботу з модернізації мереж водопостачання та водовідведення з використанням гнучких пластикових труб. Довговічність полімерних труб суттєво збільшить термін безаварійної експлуатації мереж. Крім того, використання установки дозволить значно зменшити витрати підприємства на благоустрій та скоротити тривалість проведення робіт.

Мелітополь.  У рамках масштабної реконструкції дитячої спортивної школи № 3 КП «Водоканал» здійснив роботи з прокладки нового вводу водопровідної мережі для забезпечення якісного водопостачання у спортивному закладі.

Тут прокладено 100 метрів нового  водопроводу з поліетиленових труб діаметром  110 мм, облаштовано сучасний водопровідний колодязь, а також встановлено новий пожежний гідрант для забезпечення належної пожежної безпеки на мережі.

Маріуполь. Ремонтні бригади КП «Маріупольводоканал» провели заміну магістрального водопроводу на проспекті Металургів від вулиці Кафайсько до бульвару Шевченка. В цілому на цій ділянці було укладено 398 метрів поліетиленових труб діаметром 200 мм, оновлена ​​запірна арматура, а також проведено перепідключення внутрішньодворових відводівв до новій гілки.

Завдяки цьому жителі мікрорайону отримають стабільне водопостачання, а якісні ПЕ трубі знизять кількість аварій на водопровідних мережах.