У Харкові на проспекті Академіка Павлова ремонтні бригади водоканалу проводять перекладку трубопроводу, що забезпечує водою понад 10 тис. мешканців міста.

За інформацією директора комплексу «Харківодопостачання» КП «Харківводоканал» Миколи Завади, на цьому об’єкті планується замінити понад 300 м технічно зношеного трубопроводу діаметром 400 мм.

«Роботи здійснюються в три етапи, перший – буде завершено до 28 серпня. Уже замінили 100 м мереж холодного водопостачання. Перекладку проводимо традиційним траншейним способом. Міняємо старі сталеві труби, які прослужили понад 40 років, на нові поліетиленові, термін служби яких становить півстоліття. Під час монтажних робіт водопостачання в будинках не відключається», – розповів Микола Завада.

За його словами, після виконання робіт будуть проведені гідравлічні випробування, промивка та санітарна обробка водоводу, що значно поліпшить якість води, яка подається в квартири жителів.

У цьому році в Московському районі бригади КП «Харківводоканал» оновили понад 1,3 км зношених мереж холодного водопостачання. У планах підприємства на 2020 рік – перекласти по місту понад 25 км мереж переважно з використанням поліетиленових труб.