Часто задавані питання

SDR (Standard Dimension Ratio) є співвідношенням зовнішнього діаметра поліетиленової (або будь-якої іншої) труби до товщини її стінки і є стандартним коефіцієнтом вимірювання. Таким чином, зі збільшенням показника SDR стоншується стінка труби, і навпаки, товщина стінки зростає зі зменшенням показника.

Так. Кожна труба сертифікована та, згідно з ГОСТом, Вам забезпечено понад 50 років безаварійної експлуатації.

Ми здійснюємо завантаження в машину будь-якої служби доставки, що приїхала до нас на склад.

Так звичайно. Кожна труба сертифікована та пройшла сан-епідеміологічну експертизу. Для кожної труби видається сертифікат якості та відповідності ГОСТу.

Матеріали мають деякі відмінності: ПЕ 100 має більш упорядковану структуру кристалічної решітки, за рахунок якої після зварювання можна отримати міцніший і рівномірніший зварний шов. Однак через першу різницю для спайки поліетилену ПЕ 80 потрібна менша температура. Матеріал марки ПЕ 100 загалом є більш щільним та міцним, а отже, може використовуватись у більш жорстких умовах експлуатації.

Таблиці розрахунку вартості знаходяться тут.

Первинний поліетилен - це продукт переробки вуглеводнів (газу), містять поліолефіни, тобто. є продуктом хімічної промисловості.

Вторинний поліетилен – це продукт переробки поліетиленових виробів у гранулу. Труби з вторинного поліетилену багато років успішно застосовуються для створення систем зрошення, іригації, краплинного поливу, каналізації, кабельних мереж.

Вторинна переробка пластмас дозволяє отримувати гранульовану полімерну сировину, яка суттєво знижує витрати на виробництво виробів із полімерів.

Так, ми платники ПДВ.

Можливий як готівковий, і безготівковий розрахунок.

Завод-виробник знаходиться на півдні України, м. Херсон

Сертифікати відповідності Держстандарту, сертифікат якості та висновок санітарно-епідеміологічної експертизи.

Наші кваліфіковані фахівці, які мають сертифікати на виконання монтажних та зварювальних робіт, а також власне обладнання, готові провести роботи зі зварювання та монтажу на всій території України.

З'єднання поліетиленових труб, залежно від свого функціонального призначення, поділяються на дві групи:

роз'ємні - вони можуть бути розібрані протягом експлуатаційного терміну:
найчастіше роз'ємне з'єднання виробляють за допомогою фланцевого з'єднання, тобто при використанні звичайних сталевих фланців. А ось цангові сполуки здійснюють за допомогою компресійних фітингів на малих діаметрах труб.

нероз'ємні – при експлуатації їхнє розбирання не потрібно. Нероз'ємне з'єднання труб з поліетилену здійснюється при використанні стикового зварювання/зварювання муфтою із заставними електричними нагрівачами (зварювання з електрофузійною муфтою).

Ми знаходимося за адресою: Україна, м. Херсон, Миколаївське шосе, 5 км (напроти авторинку). Графік роботи: пн-пт з 9.00-17.00.