Шість бригад зварювальників компанії «Дніпропетровськгаз» змонтували нову  мережу газопостачання протяжністю майже 7 кілометрів для нового елеватора перевантажувального терміналу Нібулон. Відкрили його в селі Мар’янське Дніпропетровської області. Тут будуть приймати, зберігати, а потім звідси відправляти зерно в інші країни. «Умови прокладки магістралі були дуже важкі, оскільки газопровід йшов через важкі ділянки, пересічену місцевість, ліс та яри. Ми гідно виконали роботу та пишаємося, що взяли участь в такому великому проекті, тому що таких великих об’єктів зараз по Україні будується мало. Газифікуючи об’єкт, компанія проклала труби за новою технологією. Були використані двошарові поліетиленові труби для газопостачання. Вони більш міцні, довговічні та стійкі до корозії, на відміну від металевих. Це інноваційний метод в газорозподільній галузі, – запевняють експерти.«Була застосована нова генерація поліетиленових труб, двошарової конструкції. При цій технології ми відмовилися від робіт з піщаною засипкою, і це дозволило істотно прискорити терміни виконання будівельно-монтажних робіт», – зазначив начальник відділу інжинірингу АТ «Дніпропетровськгаз» Євген Тихонов.

«При проведенні робіт був використаний величезний, як матеріальний, так і людський ресурс. Нікопольське відділення закуповувало нові зварювальні апарати. Використовувалася величезна кількість будівельної техніки. Бригади зварників практично без вихідних працювали на даному об’єкті. І професійно виконали той обсяг робіт, який озвучив замовник», – додав Євген Тихонов.

«Я дуже переживав, побудуємо ми цей об’єкт або не збудуємо. Ми споруджували його 3 місяці, в період коронавіруса, в період пандемії. Ми показали приклад, як працювати в аграрному секторі України», – поділився генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський.