У листопаді співробітники служби з ремонту та експлуатації водопровідних мереж херсонського водоканалу завершили планові роботи з реконструкції  ділянки водопровідної мережі довжиною  200 м на вулиці Генерала Алмазова.

Необхідність заміни була зумовлена незадовільним технічним станом водогону, внаслідок чого на ділянці почастішали аварійні ситуації. Для  стабілізації та забезпечення надійного водопостачання, а також  уникнення аварійних ситуацій у майбутньому, дві ремонтні бригади  водоканалу оперативно та професійно здійснили оновлення мережі, причому проведення робіт не завадило руху транспорту по вулиці Генерала Алмазова.

Нова ділянка змонтована з поліетиленових труб діаметром 100 та  160 мм.  Їх гарантійний термін експлуатації становить понад 50 років.

На об’єкт труби було поставлено у бухтах, тобто довгомірні відрізки дозволили суттєво скоротити кількість зварних стиків, що прискорило виконання робіт та зменшило загальні витрати.

Також при реконструкції водопроводу оновили запірну трубопровідну арматуру. Чотири старі засувки, які відпрацювали  свій нормативний строк, замінили новими європейського виробництва.  Всі роботи  виконані за рахунок інвестиційної складової тарифу водоканалу.