У Шевченківському районі Харкова фахівці міського водоканалу оновили близько 6 кілометрів технічно зношених водопровідних мереж з використанням полімерних труб.

Заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада поінформував, про стан робіт на 10 грудня: «В даний час ремонтні роботи ведуться по вулиці Клочківській, 197. Заміні підлягає ділянка технічно зношених мереж діаметром 300 мм і довжиною 85 метрів. Трубопровід прокладено в складних ґрунтах, але перекладку водоводу плануємо завершити до кінця року. Під час проведення підготовчих робіт водопостачання мешканців здійснюється в повному обсязі. А при необхідності відключення водопостачання будемо підвозити воду автоцистернами підприємства».

Він зазначив, що на даній ділянці замість проіржавілих металевих прокладають поліетиленові труби, які безаварійно прослужать понад 50 років.

Також тут був попередньо встановлений регулятор тиску води. Прилад підтримує стабільний напір в системі водопостачання та запобігає можливим перепадам тиску і, як наслідок, суттєво подовжує термін експлуатації мережі.