У першій декаді серпня співробітники КП «Маріупольводоканал» здійснюють планову реконструкцію водопроводу по вулиці Пилипа Орлика. На місці працюють аварійно-відновлювальна служба з ремонту водопостачання та водовідведення Центрального району та служба з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики.
Замість металевих труб, що відпрацювали свій нормативний термін, укладаються сучасні полімерні труби, термін безаварійної експлуатації яких значно перевищує 50 років. Роботи будуть завершені протягом тижня.
Протяжність ділянки мережі водоводу, що оновлюється, становить 200 метрів. Вона забезпечує подачу води від магістрального водоводу по вулиці Михайла Грушевського в багатоповерхові будинки мікрорайону.
Водоканальці прокладають сучасні поліетиленові труби для питного водопостачання діаметром 200 мм. Оновлення мережі здійснюється традиційним способом з облаштуванням траншей. Відрізки труб з’єднують за допомогою зварювання нагрітим інструментом встик. Таке з’єднання гарантує відмінну герметичність стиків. Роботи виконуються без відключення користувачів водопостачання.