У Харкові бригади водоканалу продовжують капітальні ремонти внутрішньобудинкових мереж водопостачання з використанням поліетиленових труб.

Про це повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем «Харківводоканалу» Валерій Харлан. Так, наприклад, аварійна бригада Московського району здійснила капітальне оновлення внутрішньобудинкових систем постачання холодної води в двох під’їздах будинку на проспекті Тракторобудівників, 124-а.

«У підвалі будинку за цією адресою проводено ревізію з наступною капітальною заміною аварійних внутрішньобудинкових трубопроводів холодного водопостачання та водовідведення. Ці ремонтні роботи є плановими. Замість старих металевих труб довжиною 106 метрів проклали сучасні поліетиленові. На вводі у будинок встановлено сучасну трубопровідну арматуру. Також були проведені всі необхідні профілактичні роботи», – розповів Валерій Харлан.

За його словами, бригади «Харківводоканалу» здійснюють ремонтні роботи на внутрішньобудинкових системах водопостачання та водовідведення протягом усього року, це дозволяє підтримувати їх у належному стані та мінімізувати кількість аварійних ситуацій. У 2021 році за планом буде проведено ремонтні роботи в більш ніж 300 будинках.