У лютому спеціалісти херсонського водоканалу здійснили ремонтні роботи на каналізаційному колекторі по вулиці Чорноморській. Усього один тиждень знадобився їм для заміни ділянки застарілої мережі довжиною 22 м на глибині 4 метри.

Спочатку після розриття дорожнього покриття над пошкодженою ділянкою, у котловані облаштували «кесон», за допомогою якого працівники водоканалу дісталися до місця пошкодження і змонтували ділянку нового  трубопроводу з поліетиленових труб відкритим методом. Потім у двох оглядових каналізаційних колодязях була зроблена герметизація нової ділянки шляхом  цементування.

Ремонтні роботи проводилися без відключення абонентів. Отже аварійна ситуація ніяк не завадила водопостачанню та водовідведенню жителів у Дніпровському  районі.

Проте слід зазначити, що це був тільки локальний ремонт. Увесь колектор на Чорноморській – а це 1125 метрів мережі – вимагає оновлення. Водоканал висловлює надію на своєчасну фінансову допомогу від керівництва міста для його санації, оскільки  є небезпека його обрушення на будь-якій іншій ділянці.