Мелітополь. Фахівці міського водоканалу у середині березня розпочали роботи з оновлення мережі водопостачання на вулиці 23 Жовтня. При підготовці до заміни трубопроводу проведено очищення колодязів та здійснено земляні роботи для підключення житлових будинків приватного сектора.

Працівники служби мереж водопостачання вже завершили перший етап робіт. На одній із найбільш аварійних ділянок протяжністю 80 метрів прокладено сучасні поліетиленові труби діаметром 63 мм, а також забезпечено перепідключення до нового водогону десяти житлових будівників приватної забудови.

Херсон. Міський водоканал продовжує  роботи із заміни водопровідних мереж приватного сектора міста.  Комунальне підприємство  разом з мешканцями приватного сектора при оновленні вуличних мереж досягли розумного компромісу: питання вирішуються спільно, на умовах, вигідних і для мешканців, і для водоканалу.

У березні поточного року фахівці дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж здійснили заміну  230 метрів водопроводу по вулиці 4-й Західній (від вулиці Махарадзе до вулиці Робочої). Місцеві мешканці самостійно придбали поліетиленові труби та запірну арматуру.

Працівники Херсонського водоканалу замість зношених сталевих  труб  проклади сучасні поліетиленові, що понад півстоліття гарантуватимуть надійне та безперебійне водопостачання будинків. Тепер загроза витоків та аварійних ремонтів для мешканців  4-й Західної вже у минулому.

Усі роботи відбувалися без припинення водопостачання, а після перепідключення було проведено обов’язкові  гідравлічні випробування та дезінфекцію мереж.